do. okt 6th, 2022

Contact

Pastorale Eenheid Heilige Odilia Borgloon

Speelhof 12

tel. 012/74.11.69 of 0484/67.25.52

secretariaat@pastoraleeenheidborgloon.be

www.pastoraleeenheidborgloon.be

Openingsuren:    Dinsdag & woensdag van 09.00 u. tot 11.00. Gesloten in de maand juli.

voor de meeste sacramenten hebben we een eigen mail (elke dag gelezen)

Doop : doop@pastoraleeenheidborgloon.be

Eerste communie : communie@pastoraleeenheidborgloon.be

Vormsel : vormsel@pastoraleeenheidborgloon.be

Huwelijk : huwelijk@pastoraleeenheidborgloon.be

heb je een artikel voor het parochieblad? Of wil je graag een abonnement op Kerk & Leven?

Artikels : parochieblad@pastoraleeenheidborgloon.be

Abonnementen : abonnementen@pastoraleeenheidborgloon.be

Contactadressen geloofskernen Hoepertingen & Jesseren

Hoepertingen:     Luc Wijnants

Truierweg 7

tel. 012 74 36 17

hoepertingen@pastoraleeenheidborgloon.be

Jesseren:         Huberte Schreurs-Maes

Jesserenstraat 56

tel. 012 74 53 73

jesseren@pastoraleeenheidborgloon.be

Jullie mogen ook dit contactformulier invullen